логотип холдинг Атлант

логотип холдинг Атлант

холдинг група компаній
«атлант»
охоронні послуги

Відеонагляд

Системи відеоспостереження - обладнання, яке представляє собою один з найбільш затребуваних і сучасних засобів пасивної технічної охорони, повсюдно використовуваних сьогодні в різних галузях нашого життя. Використання такого обладнання як система відеоспостереження, дає можливість здійснювати цілодобовий контроль і спостереження за станом об'єкту, що охороняється в режимі реального часу. Головною перевагою даних пристроїв є їх здатність не тільки фіксувати, а й зберігати отриману інформацію в формі відеозапису, яка завжди доступна для перегляду.

Найбільш ефективними вважаються комплекти відеоспостереження. У поєднанні з охоронно-пожежною системою сигналізації, обладнанням для контролю доступу на об'єкт, що охороняється і іншими засобами ТСО, системи відеоспостереження в значній мірі покращують ефективність роботи охоронної служби і підвищують безпеку об'єкту. Використання сучасного обладнання дозволяє передавати сигнал не тільки на центральний пульт, а й на різні мобільні пристрої засобом GSM і інтернет з'єднання. Постійне візуальне спостереження за ситуацією на об'єкті дозволяє уникнути помилкових викликів і віддалено отримувати актуальну інформацію про його стан. Сучасні можливості дозволяють не просто купити камеру відеоспостереження, а організувати професійну охоронну систему на найвищому рівні.

Можливості та технічні особливості систем відеоспостереження

Контролюйте ситуацію біля вашого будинку, офісу, фірми, підприємства або зони, що охороняється в будь-який час доби. Зробіть Ваше життя спокійніше за допомогою нових засобів технічної безпеки, таких як камери відеоспостереження. З їх допомогою ви зможете контролювати ситуацію в реальному часі, яка буде виводитися на спеціальні пульти охорони.

На сучасні охоронні системи відеоспостереження ціни залежать від типу використовуваного обладнання. Їх можна розділити на два види:

 • аналогові
 • цифрові

Якщо говорити про останні тенденції в такому сегменті як продаж систем відеоспостереження, то тут хотілося б виділити два основних напрямки розвитку розвитку:

 • перехід на цифрові системи - повна відмова від засобів передачі даних і аналогових камер;
 • розвиток функцій відео аналітики.

Цифрова камера для відеоспостереження (ціна залежить від комплектації і моделі) поступово витісняє з ринку аналогові моделі. Навіть стандартна модель може записувати, фіксувати і аналізувати інформацію, що надходить, а також самостійно приймати рішення по захисту об'єкту.

Базові функції, сучасних комплектів відеоспостереження:

 • вмикання і вимикання освітлення;
 • відправки SMS-повідомлень про ситуацію і зміни на об'єкті, що охороняється;
 • оповіщення оператора служби безпеки;
 • блокування роботи інженерних мереж, комунікацій і електроприладів в разі виникнення позаштатних ситуацій.

Останнім часом аналогові камери і обладнання для відеоспостереження стають все більш доступними. Їх можна підключати в цифрові системи відеоспостереження. Також вони мають вбудований блок перетворення аналогового відеосигналу в цифровий. Ці камери діляться на групи:

 • безкорпусні - розміром із сірникову коробку, можуть монтуватися в будь-які предмети інтер'єру приміщення;
 • міні камери для відеоспостереження - можуть встановлюватися як на кронштейни, так і на поворотні пристрої;
 • приховані відеокамери - мають найменші габарити. Їх часто використовують для ведення прихованого спостереження.

Також володіє великою популярністю ip обладнання. Воно є простим у використанні, якісно видає зображення і не підпадає під вплив перешкод. Ціни на ip відеокамери для відеоспостереження останнім часом стають все більш доступними. За допомогою цих пристроїв можна віддалено переглядати відео з мобільного телефону. Плюсом при такому рішенні є можливість роботи в будь-якому населеному пункті навіть при відсутності постійної ip адреси. Подібну апаратуру можна використовувати не тільки для охорони об'єкта, а й для контролю якості роботи співробітників під час вашої відсутності.

Клієнту не доведеться витрачати зайвий час на вибір потрібного обладнання, головне - знати цілі його призначення, а все інше зроблять фахівці компанії «Атлант». Звернувшись до нас, ви завжди зможете купити відеоспостереження в Києві та Україні професійної комплектації за найбільш вигідною ціною, а також замовити якісні та недорогі послуги з його монтажу та обслуговування.

Замовити послугу

Ваше ім`я
Invalid Input

Телефон
Invalid Input

Компанія
Invalid Input

e-mail
Invalid Input

Замовити зворотній дзвінок

Мій номер

Введите корректный номер телефона

Наші контакти

Україна, 03087,
м. Київ, вул. Іскрівська б. 3, оф.77

тел. +38 (044) 331-61-41
тел. +38 (044) 222-77-55

Часи роботи:

 • Офіс: пн-пт 9.00-18.00
 • Диспетчер: ЦІЛОДОБОВО

holding.atlant
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовити зворотній дзвінок

ми в соцмережах

 • facebook
 • vk
 • twitter
 • youtube
 • Atlant instagram
Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow