логотип холдинг Атлант

логотип холдинг Атлант

холдинг група компаній
«атлант»
охоронні послуги

GPS-мониторинг

Це одна з найбільш популярних послуг для автопарків, салонів з продажу машин і просто власників транспортних засобів. На практиці це зручно і для автобізнесу, і для організації перевезень, і для приватного використання.

 

Як це працює?

 

GPS-система складається з трьох основних елементів:

  1. Обладнання, яке монтується у автотранспорті
  2. Сервер для зберігання і обробки даних
  3. Диспетчерський центр з операторами

Тепер докладніше.

Бортове обладнання — це система, яка встановлюється безпосередньо на зону, охорону якої необхідно забезпечити. Це може бути GPS-трекер, антена або будь-який інший датчик, який відповідає Вашим запитам, а також тривожна кнопка.

Як правило, відстежується не тільки маршрут транспортного засобу, але і паливні витрати, інформація про зупинки на маршруті, факти перевищення швидкості і так далі. Інформація, отримана з датчиків, моментально передається на сервер по GPRS-каналу.
Після цього вона потрапляє до фахівців, які знаходяться в диспетчерському центрі. Інформація може дублюватися на електронну скриньку або смартфон власника. Для цього достатньо підключення до Інтернету.

Не меншою популярністю користується так звана "кнопка тривоги". Особливо це стосується компаній-перевізників. Нажаль, водії фур і корпоративного транспорту часто стають жертвами атак і грабежів. Щоб мінімізувати наслідки, в транспортний засіб встановлюється тривожна кнопка, при натисканні на яку викликається група швидкого реагування. Це істотно зменшує обсяг розкрадань і додає водіям автотранспорту спокою і впевненості на дорозі.

Переваги GPS-моніторингу

Ви завжди в курсі того, де саме знаходиться Ваше авто. Також Ви можете простежити його маршрут і зв'язатися з водієм в разі відхилення від задуманого шляху. Додатковий бонус в тому, що Ви можете відстежувати і контролювати витрату палива. Це дозволяє складати максимально точний бюджет, знижувати відсоток витрат та оптимізувати їй.

Також Ви будете знати, що в небезпечній ситуації, водій авто зможе оперативно викликати групу швидкого реагування, яка прийде йому на допомогу. Нажаль, багато водіїв противляться подібним системам, вважаючи їх гіперконтролем. Проте не забувайте про те, що незважаючи на психологічні труднощі, стеження дозволяє убезпечити Вашу власність і працівників компанії.

Супутниковий моніторинг авто

Був випробуваний співробітниками «Атланта» на власному автопарку. Ми протестували цю систему в різних ситуаціях і максимально оптимізували всі робочі процеси. Вартість послуги залежить від обсягу автопарку, списку показників і інших технічних особливостей проекту.

Замовити послугу

Ваше ім`я
Invalid Input

Телефон
Invalid Input

Компанія
Invalid Input

e-mail
Invalid Input

Замовити зворотній дзвінок

Мій номер

Введите корректный номер телефона

Наші контакти

Україна, 03087,
м. Київ, вул. Іскрівська б. 3, оф.77

тел. +38 (044) 331-61-41
тел. +38 (044) 222-77-55

Часи роботи:

  • Офіс: пн-пт 9.00-18.00
  • Диспетчер: ЦІЛОДОБОВО

holding.atlant
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовити зворотній дзвінок

ми в соцмережах

  • facebook
  • vk
  • twitter
  • youtube
  • Atlant instagram
Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow