логотип холдинг Атлант

логотип холдинг Атлант

холдинг група компаній
«атлант»
охоронні послуги

  • Головна
  • Новини
  • Вулична самооборона для дівчат і дозволена законом зброя

Лекція для учнів школи №300

Співробітники Холдингу Атлант провели лекції для учнів школи І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району у місті Києві на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 1-4-х класів.

Лекція для учнів школи І-ІІ ступенів №18

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів школи І-ІІ ступенів №18 - Оболонського району міста Києва на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 1-4 класів.

Лекція для учнів спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Деснянка»

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів спеціалізованого навчально-виховного комплексу «Деснянка» у місті Києві на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 1-4 класів.

Лекція для учнів спеціалізованої школи №57

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів спеціалізованої школи 57 Шевченківського району міста Києва на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 3-В класу.

Лекція для учнів Школи №25 I-III ступенів

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів Школа I-III ступенів N25 Шевченківського району міста Києва на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 1-4 класів.

Лекція для учнів Школы № 14 міста Києва ім. С.Ф. ГРУШЕВСЬКОГ

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів спеціалізованої школи № 14 міста Києва ім. С.Ф. ГРУШЕВСЬКОГО Оболонського району на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 4 класів.

Як захистити себе від пропаганди: 5 ознак маніпуляції

Ера інформаційних технологій подарувала людям багато благ, які спрощують комунікацію, дозволяють автоматизувати виробництво і полегшувати людський побут. Але є і зворотна сторона медалі: потоки інформації стало важче конролювати і аналізувати. Так, не встигнувши обміркувати отриману щойно новину, людина отримує все нові і нові порції даних, не розрізняючи, що з цього правда, а що - брехня. Це дає медійним холдингам, телебаченню, друкованим та інтернет-виданням легко управляти громадською думкою. Це вигідно політикам і олігархам, які нерідко володіють тими самими ЗМІ. Як відрізнити правдиву інформацію від нахабної брехні і маніпуляції, ми розповімо в цій статті.

Найгучніші пограбування і афери світу

Крадіжка — це явище, яке порушує громадський порядок. Воно є не тільки кримінальним злочином, а й суперечить всім нормам моралі. Красти — незаконно, красти — соромно, красти — ганебно. Але бувають випадки, коли «талант» злочинця відточений з ретельністю огранки дорогоцінного каміння й тоді не захопитися їм просто неможливо. Тому цього разу ми підготували для вас рейтинг найбільш вражаючих пограбувань і афер світу. Тремтіть, читачі!

ТОП-5 безглуздих пограбувань і як вести себе під час грабежу

Велике і добре сплановане пограбування може довести постраждалих до відчаю. Деяким злочинцям підступності не позичати, а їх злодіяння настільки вправні, що розслідувати розкрадання довгі роки не вдається навіть кращим детективам. Але бувають випадки, коли спроба пограбування викликає тільки відчайдушний сміх. Невдале місце і час, погано продуманий план і фатальні курйози — все це може перетворити злочин в живий анекдот. Ми зібрали тут, в одній статті, найбезглуздіші спроби пограбування, що трапилися в різних країнах світу, і кілька порад про те, як себе вести, якщо ви стали жертвою або свідком пограбування.

Чому плагіат — це добре або охоронні технології, запозичені у природи

Усі винахідники світу займаються плагіатом. Не кожен інженер дає собі в цьому звіт, але майже будь-яке технологічне рішення, коли-небудь придумане людьми, — давно має свій прототип в живій природі. Опорні балки Ейфелевої вежі були побудовані за образом великих трубчастих кісток людини, звичні «липучки» на одязі влаштовані подібно плодам будяків, провідна система рослин стала прототипом водопроводу, а високі аеродинамічні властивості сучасного транспорту — результат спостереження за рибами. Ефективність природних технологій перевірена мільйонами років еволюції, і люди давно зрозуміли, що не використовувати їх — нерозумно. Сучасні вчені систематизували цей досвід «запозичення» і створили дисципліну під назвою «біоніка» або «биомиметика». І тепер дослідники не просто шукають випадкові збіги, а намагаються навмисно імітувати все краще, що придумала природа.

Вулична самооборона для дівчат і дозволена законом зброя

Дотримуватися принципів гендерної рівності в цій статті нам не вдасться. Адже коли справа стосується самооборони і захисту від вуличних хуліганів — дівчата завідомо опиняються в невигідному становищі. Народитися в здоровому чоловічому тілі — хороша карма, якщо ви живете в спальному районі з високим рівнем злочинності. Але якщо доля виявилася до вас не надто прихильною, наділивши слабким жіночим тільцем і житлом на Троєщині, то наступне керівництво по виживанню в темних підворіттях — саме для вас.

Як уникнути покарання за вбивство (або міра необхідної оборони)

Відомо, що у випадках посягання на життя, здоров'я і майно, громадяни України мають юридично закріплене право застосовувати заходи необхідної оборони, зокрема і ті, які можуть привести до тяжких тілесних ушкоджень і смерті. Це означає, що коли зловмисник напав на вас, і ви, захищаючись, завдали йому важкі поранення або скоїли вбивство - ці обставини виключають злочинність діяння. Простіше кажучи, вбивство в умовах оборони - не тягне за собою кримінальної відповідальності.

Такий висновок можна зробити, поверхнево ознайомившись зі статтею 36 Кримінального кодексу України. Однак якщо вникнути в закон глибше і розглянути випадки судової практики, то право на необхідну оборону стає не таким вже й абсолютним, невідчужуваним і очевидним. Вся справа - в перевищенні заходів необхідної оборони.

Охорона знаменитостей: ТОП-10 найбільш охоронюваних персон

Джон Леннон, президент Кеннеді або Махатма Ганді — всі ці знамениті персони стали жертвами своєї популярності. Будь ти талановитим співаком, мудрим політиком або релігійним наставником — завжди є ризик отримати несподівану «подяку» за свої спроби змінити світ на краще. Захистити себе від злостивців - завдання не з легких. Найбільш настирливі заздрісники готові вдатися до самих витончених способів нашкодити знаменитостям. Але селебрітіз не менш винахідливі. Вони витрачають значну частку доходів на забезпечення своєї безпеки. І в цій статті ми вирішили дослідити, які надмірності дозволяють собі відомі люди, щоб відчувати себе захищеними.

Злочинність в мережі та кібербезпека

15 травня президент України прийняв Указ, який забороняє використання на території нашої країни популярної соціальної мережі «Вконтакте» та інших сервісів Mail.Ru і Яндекса. Таке рішення було прийнято РНБО України під приводом необхідності уникнення ризиків, пов'язаних з інформаційною безпекою. Новина викликала у інтернет-користувачів неоднозначну реакцію: від обурення любителів піратського контенту, до схвалення патріотів, стурбованих питаннями національної безпеки. Втім, користувачі не до кінця розуміють, чим же горезвісна соціальна мережа так загрожує благополуччю громадян і країни в цілому. З огляду на актуальність теми та тотальну неосвіченість українців в питаннях інтернет-грамотності, ми вирішили розповісти вам не тільки про те, чим страшний «ВКонтакте», а й про інші, більш глобальні небезпеки, пов'язані з використанням інтернету.

Замовити зворотній дзвінок

Мій номер

Введите корректный номер телефона

Наші контакти

Україна, 03087,
м. Київ, вул. Іскрівська б. 3, оф.77

тел. +38 (044) 331-61-41
тел. +38 (044) 222-77-55

Часи роботи:

  • Офіс: пн-пт 9.00-18.00
  • Диспетчер: ЦІЛОДОБОВО

holding.atlant
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовити зворотній дзвінок

ми в соцмережах

  • facebook
  • vk
  • twitter
  • youtube
  • Atlant instagram
Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow