логотип холдинг Атлант

логотип холдинг Атлант

холдинг група компаній
«атлант»
охоронні послуги

 • Головна
 • Новини
 • Дозвіл МВС на використання спецсигналів - перевага екіпажів мобільного реагування

Лекція для учнів Школи №25 I-III ступенів

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів Школа I-III ступенів N25 Шевченківського району міста Києва на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 1-4 класів.

Лекція для учнів Школы № 14 міста Києва ім. С.Ф. ГРУШЕВСЬКОГ

Співробітники Холдингу Атлант провели лекцію для учнів спеціалізованої школи № 14 міста Києва ім. С.Ф. ГРУШЕВСЬКОГО Оболонського району на тему: «Безпечне життя у небезпечному світі». Метою проведення лекції було роз'яснення правил поведінки в надзвичайних ситуаціях для учнів 4 класів.

Як захистити себе від пропаганди: 5 ознак маніпуляції

Ера інформаційних технологій подарувала людям багато благ, які спрощують комунікацію, дозволяють автоматизувати виробництво і полегшувати людський побут. Але є і зворотна сторона медалі: потоки інформації стало важче конролювати і аналізувати. Так, не встигнувши обміркувати отриману щойно новину, людина отримує все нові і нові порції даних, не розрізняючи, що з цього правда, а що - брехня. Це дає медійним холдингам, телебаченню, друкованим та інтернет-виданням легко управляти громадською думкою. Це вигідно політикам і олігархам, які нерідко володіють тими самими ЗМІ. Як відрізнити правдиву інформацію від нахабної брехні і маніпуляції, ми розповімо в цій статті.

Найгучніші пограбування і афери світу

Крадіжка — це явище, яке порушує громадський порядок. Воно є не тільки кримінальним злочином, а й суперечить всім нормам моралі. Красти — незаконно, красти — соромно, красти — ганебно. Але бувають випадки, коли «талант» злочинця відточений з ретельністю огранки дорогоцінного каміння й тоді не захопитися їм просто неможливо. Тому цього разу ми підготували для вас рейтинг найбільш вражаючих пограбувань і афер світу. Тремтіть, читачі!

ТОП-5 безглуздих пограбувань і як вести себе під час грабежу

Велике і добре сплановане пограбування може довести постраждалих до відчаю. Деяким злочинцям підступності не позичати, а їх злодіяння настільки вправні, що розслідувати розкрадання довгі роки не вдається навіть кращим детективам. Але бувають випадки, коли спроба пограбування викликає тільки відчайдушний сміх. Невдале місце і час, погано продуманий план і фатальні курйози — все це може перетворити злочин в живий анекдот. Ми зібрали тут, в одній статті, найбезглуздіші спроби пограбування, що трапилися в різних країнах світу, і кілька порад про те, як себе вести, якщо ви стали жертвою або свідком пограбування.

Чому плагіат — це добре або охоронні технології, запозичені у природи

Усі винахідники світу займаються плагіатом. Не кожен інженер дає собі в цьому звіт, але майже будь-яке технологічне рішення, коли-небудь придумане людьми, — давно має свій прототип в живій природі. Опорні балки Ейфелевої вежі були побудовані за образом великих трубчастих кісток людини, звичні «липучки» на одязі влаштовані подібно плодам будяків, провідна система рослин стала прототипом водопроводу, а високі аеродинамічні властивості сучасного транспорту — результат спостереження за рибами. Ефективність природних технологій перевірена мільйонами років еволюції, і люди давно зрозуміли, що не використовувати їх — нерозумно. Сучасні вчені систематизували цей досвід «запозичення» і створили дисципліну під назвою «біоніка» або «биомиметика». І тепер дослідники не просто шукають випадкові збіги, а намагаються навмисно імітувати все краще, що придумала природа.

Вулична самооборона для дівчат і дозволена законом зброя

Дотримуватися принципів гендерної рівності в цій статті нам не вдасться. Адже коли справа стосується самооборони і захисту від вуличних хуліганів — дівчата завідомо опиняються в невигідному становищі. Народитися в здоровому чоловічому тілі — хороша карма, якщо ви живете в спальному районі з високим рівнем злочинності. Але якщо доля виявилася до вас не надто прихильною, наділивши слабким жіночим тільцем і житлом на Троєщині, то наступне керівництво по виживанню в темних підворіттях — саме для вас.

Як уникнути покарання за вбивство (або міра необхідної оборони)

Відомо, що у випадках посягання на життя, здоров'я і майно, громадяни України мають юридично закріплене право застосовувати заходи необхідної оборони, зокрема і ті, які можуть привести до тяжких тілесних ушкоджень і смерті. Це означає, що коли зловмисник напав на вас, і ви, захищаючись, завдали йому важкі поранення або скоїли вбивство - ці обставини виключають злочинність діяння. Простіше кажучи, вбивство в умовах оборони - не тягне за собою кримінальної відповідальності.

Такий висновок можна зробити, поверхнево ознайомившись зі статтею 36 Кримінального кодексу України. Однак якщо вникнути в закон глибше і розглянути випадки судової практики, то право на необхідну оборону стає не таким вже й абсолютним, невідчужуваним і очевидним. Вся справа - в перевищенні заходів необхідної оборони.

Охорона знаменитостей: ТОП-10 найбільш охоронюваних персон

Джон Леннон, президент Кеннеді або Махатма Ганді — всі ці знамениті персони стали жертвами своєї популярності. Будь ти талановитим співаком, мудрим політиком або релігійним наставником — завжди є ризик отримати несподівану «подяку» за свої спроби змінити світ на краще. Захистити себе від злостивців - завдання не з легких. Найбільш настирливі заздрісники готові вдатися до самих витончених способів нашкодити знаменитостям. Але селебрітіз не менш винахідливі. Вони витрачають значну частку доходів на забезпечення своєї безпеки. І в цій статті ми вирішили дослідити, які надмірності дозволяють собі відомі люди, щоб відчувати себе захищеними.

Злочинність в мережі та кібербезпека

15 травня президент України прийняв Указ, який забороняє використання на території нашої країни популярної соціальної мережі «Вконтакте» та інших сервісів Mail.Ru і Яндекса. Таке рішення було прийнято РНБО України під приводом необхідності уникнення ризиків, пов'язаних з інформаційною безпекою. Новина викликала у інтернет-користувачів неоднозначну реакцію: від обурення любителів піратського контенту, до схвалення патріотів, стурбованих питаннями національної безпеки. Втім, користувачі не до кінця розуміють, чим же горезвісна соціальна мережа так загрожує благополуччю громадян і країни в цілому. З огляду на актуальність теми та тотальну неосвіченість українців в питаннях інтернет-грамотності, ми вирішили розповісти вам не тільки про те, чим страшний «ВКонтакте», а й про інші, більш глобальні небезпеки, пов'язані з використанням інтернету.

Дозвіл МВС на використання спецсигналів - перевага екіпажів мобільного реагування

Холдинг «АТЛАНТ» - приватна охоронна компанія, що спеціалізується на використанні спецсигналів і проблискових маячків на транспорті швидкого реагування з дозволу МВС. Для інших учасників дорожнього руху це сигнал, який спонукає поступитися дорогу ГБР з метою уберегти майно або людини від усіляких зазіхань. Виступає додатковою гарантією того, що в критичній ситуації транспорт вчасно прибуде на місце.

холдинг атлант - охорона смт Бородянка

Укладено меморандум про співпрацю з радою смт Бородянка

Криміногенна обстановка в Україні за останніми показниками не тішить позитивними показниками. Щодня кількість крадіжок і правопорушень тільки зростає. Селища міського типу — найбільш вразливі до таких дій.

холдинг атлант - охорона смт Бородянка

Укладено меморандум про співпрацю з Немішаєвською селищною радою

На сьогоднішній день ситуація з кількістю крадіжок майна та правопорушеннями в Україні тільки погуршується. Правоохоронні органи, нажаль, не взмозі контролювати та розкривати всі дії проти закону, які трапляються в містах та селищах міського типу. Охоронні служби є одними з найоперативніших та надійніших в протидії правопорушень такого характеру.

Обираємо домофон

Як обрати домофон

Сьогодні домофони - це найпростіше і найбільш популярне рішення в сфері систем контролю і управління доступом, якщо говорити про домашній формат. За допомогою домофона можна легко управляти доступом у квартиру, офіс, будинок, або на приватну територію. Домофони навіть починають витісняти звичайні дзвінки завдяки масовості виробництва, зниження вартості і як наслідок - стрімко зростаючої доступності. Їх встановлюють не тільки в цілях підвищення рівня безпеки, а й просто завдяки зручності. У разі негоди, наприклад, виходити на ганок будинку, щоб відкрити кому-небудь двері, вже не обов'язково: одне натискання кнопки, і Ваш гість сам заносить бруд в передпокій.

Охорона інкасації

Супровід інкасації

Супровід інкасації - це один з різновидів охорони об'єктів банку. Охорона перевезень валютних цінностей, як правило, проводиться підрозділами НБУ або ДСО, рідше - інкасаційними екіпажами деяких комерційних банків. Високі ризики, пов'язані з супроводом інкасації, а також специфіка і складність організації подібного роду охоронних послуг змушують багато охоронних фірм відмовлятися від їх надання.

Охорона вантажів

Супровід і охорона вантажоперевезень

Ще з давніх-давен дороги таїли в собі безліч небезпек для необережних подорожніх. Найбільшою з них завжди були грабіжники, зустріч з якими могла закінчитися не тільки позбавленням матеріальних цінностей, а й фізичною розправою. Бандити грабували як цілі торгові каравани, так і самотніх подорожніх.

Як попередити правопорушення

Легше попередити правопорушення, ніж розбиратися з наслідками

Краще попередити саму можливість правопорушення щодо Вас і Ваших близьких, ніж боротися потім з його наслідками. Хтось може сказати, мовляв, що у нього і брати особливо нічого, а отже, і нема чого боятися. Але реалії в Україні такі, що обкрадають і грабують абсолютно всіх: і прокурорів, і банкірів, і навіть малозабезпечених стареньких пенсіонерів. Погана економічна ситуація, масові скорочення (в т.ч. і в МВС), велика кількість нелегальної зброї тощо призвели до небувалого зростання злочинності, з одного боку, і до зниження розкриття злочинів, з іншого (розкрито менше чверті випадків за весь минулий рік).

Скільки потрібно часу злодіям щоб зламати Ваш замок?

Як швидко злодії розкриють замок Ваших дверей?

Якщо ви не щасливий клієнт охоронної компанії, то скоріше за все Ваш дверний замок - це єдиний бар'єр, який буде відділяти Ваше майно від рук злодіїв. Чи варто покладатися на його надійність, навіть якщо у Вас хороші металеві двері? Будемо відверті - не найбільш досвідчені злодії можуть розкрити замок поширеної моделі менше, ніж за 5 хвилин. І навіть найякісніший, сучасний, зломостійкий дверний замок не зупинить професійного грабіжника, якщо той прийде як слід підготовленим, або у нього буде можливість хвилин 30 пошуміти.

 • 1
 • 2

Замовити зворотній дзвінок

Мій номер

Введите корректный номер телефона

Наші контакти

Україна, 03087,
м. Київ, вул. Іскрівська б. 3, оф.77

тел. +38 (044) 331-61-41
тел. +38 (044) 222-77-55

Часи роботи:

 • Офіс: пн-пт 9.00-18.00
 • Диспетчер: ЦІЛОДОБОВО

holding.atlant
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовити зворотній дзвінок

ми в соцмережах

 • facebook
 • vk
 • twitter
 • youtube
 • Atlant instagram
Разработка, продвижение и маркетинг сайта: Digiflow