ХОЛДИНГ «АТЛАНТ»

(044) 331-61-41
(044) 222-77-55

Наші послуги

Група компаній «Атлант» пропонує комплексні охоронні послуги в Києві, серед яких можна виділити:

чергування на об'єкті, виклик оперативної групи, патрулювання в місцях скупчення людей, своєчасне усунення порушень правопорядку, охорона автомобільного та вантажного транспорту. Надає послуги проектування і монтажу систем охоронної та пожежної безпеки, налаштування безперебійного живлення відеосистеми для роботи в різних ситуаціях. Забезпечує супровід інкасації, транспорту і вантажів. Пропонує допомогу фахівців і підготовлених груп, які гарантують захист від рейдерських атак і форс-мажорних обставин. Компанія забезпечує якісну пультову охорону за допомогою провідних систем (Дунай, Лунь та ін.), Що дозволяє групі швидкого реагування негайно відправитися на об'єкт, в разі надходження тривожного сигналу. Агентство спеціалізується на пультовій охороні офісів, квартир, будинків і котеджів, технічних приміщень, підстанцій. Охоронні системи - ефективне рішення для об'єкта будь-якого призначення, оскільки оснащені датчиками об'ємного контролю (інфрачервоні сенсори руху) і проводять моніторинг більшої частини об'єкту, що охороняється.

Можливості компанії дозволяють виконувати якісну охорону «під ключ»:

від проектування і монтажу обладнання до відстеження ситуації і виїзду оперативної групи. Наші фахівці формують індивідуальні рішення для цілей замовника, під його бюджет і особливості об'єкту, що охороняється. Крім новітніх технологій, в «Атланті» пильна увага приділяється фізичній підготовці і атестації кадрів. Ми підбираємо співробітників з кришталево чистою репутацією, ідеальним здоров'ям, міцною психікою і без шкідливих звичок. Це кваліфіковані фахівці і охоронці з технічною освітою. Строгий відбір і якісна підготовка кадрів дозволяють нам надавати послуги з фізичної охорони об'єктів різної складності. Наші співробітники здатні швидко реагувати на виникаючі проблеми, відбити будь-яку загрозу, орієнтуватися в мінливій обстановці, зберігаючи при цьому чудову фізичну форму і психологічну стійкість. Форма наших співробітників може бути спец або громадянська, виходячи з ситуації і вимог замовника. Ми несемо матеріальну відповідальність за кожного клієнта і кожен об'єкт, ввірений нам.

Наші переваги

Бiльше 7 років на ринку
2000+ об'єктів під охороною
Автопарк - 20 машин
Приїзд за 420 секунд
Використовуємо найновішi технології
Працюємо по всіх регіонах України

Нам довіряють

 • Bank Kiev logo
 • MTI logo
 • RSK logo
 • bosch
 • femida
 • frisor
 • irc logo
 • keram
 • kiev hlib logo
 • kokl logo
 • kupp
 • m gildiya
 • meest
 • mon cher logo
 • nesse ukr logo
 • piramida logo
 • roshen
 • sbk
 • vitamin

Галерея

Відеогалерея компанії

Тут представлені відео с нашего каналу Youtube
Yt Video1
Yt Video2

Останні новини

Як вибрати охоронну сигналізацію

Як вибрати охоронну сигналізацію

У наш неспокійний час ми все частіше стикаємося з випадками крадіжок. Сучасні домушники можуть обчистити вашу квартиру так спритно і швидко, що ви навіть не дізнаєтеся про їх візит на вашу територію - вони знають безліч секретів і прийомів. Але на дворі двадцять перше століття, і технології не стоять на місці.

5 причин, чому Вам варто обрати сучасні охоронні системи

5 причин, чому Вам варто обрати сучасні охоронні системи

Зовсім недавно, ще в 80–90-х роках, про технології, хоча б на одну десяту рівні сучасним, залишалося тільки мріяти. Є думка, що навіть режимні об'єкти тих років поступалися  рівнем безпеки деяким сучасним приватним будинкам. Насправді, це припущення: сказати напевно через режим секретності не вийде. Майже всі основні розробки того часу велися таємно.

5 інструментів для ефективної охорони квартир

5 інструментів для ефективної охорони квартир

Кожна людина рано чи пізно замислюється про захист своєї квартири і свого майна від проникнення зловмисників. Квартирні крадіжки є одними з перших в списку злочинів, адже сучасні злодії мають ряд професійних секретів, і обійти захист звичайного замку в будь-якій квартирі для них не складає особливих труднощів.

Як працюють системи відеоспостереження

Як працюють системи відеоспостереження

Нікого не здивує такий швидкий прогрес щодо вдосконалення і автоматизації багатьох відомих систем і гаджетів, доступних нам. Немає межі досконалості - електроніка стає все більш зрозумілою і легкою у використанні, а ціна на неї знижується і стає доступною для широкої аудиторії. Не оминув технічний прогрес і системи відеоспостереження, про які ми поговоримо в цій статті.

Як вибрати сигналізацію для дачі?

Як вибрати сигналізацію для дачі?

Напевно Вам знайоме те почуття радості і спокою, коли після днів, проведених на роботі, Ви пакуєте свої валізи і їдете в улюблений заміський будинок. Дача - це Ваша гордість, шматочок раю, який Ви побудували самі, і цей рай повинен бути під надійним захистом. Звичайно ж, Ви замислювалися над тим, як захистити свою дачу і майно від небажаних гостей. Саме про це ми і поговоримо в нашій статті.

Пультова охорона: плюси і мінуси

Пультова охорона: плюси і мінуси

Пультова охорона стає все більш затребуваною, і це не дивно, адже цей метод захисту - швидкий, надійний і абсолютно безпечний. До того ж, пультова охорона обійдеться Вам дешевше, ніж фізична.